למשרדנו נסיון ייחודי בליווי משפטי לפרויקטים גדולים בסין, בשיתוף עם עו"ד מקומיים בסין, תוך מתן פתרונות יצירתיים לבעיות משפטיות סבוכות בהתאם לדין הרלוונטי ולתרבות הסינית. בנוסף, משרדנו מייצג ומלווה לקוחות בעיסקאות לביצוע פרויקטים ומיזמים משותפים במדינות מתפתחות באפריקה ובדרום אמריקה. בין היתר, משרדנו ליווה וסייע בהקמת קרן השקעות הון סיכון משותפת למשקיעים זרים ומשקיעים סינים בהיקף של מאות מיליוני דולרים, ומשרדנו ממשיך ללוות ולסייע לפעילות ההשקעות של הקרן בישראל ובסין. במקביל לכך משרדנו ליווה וסייע בהקמת פרויקט חקלאי רחב היקף בסין, בהשקעה של עשרות מיליוני דולרים, תוך שיתוף ושילוב גורמי הממשל המתאימים. לאחר הקמת הפרויקט משרדנו ממשיך ללוות את פעילותו בסין בצורה שוטפת. כמו כן אנו מייצגים באופן שוטף מספר תאגידים ישראלים וזרים בפעילותם הכלכלית בסין ובהשקעות בסין.

משרדנו מלווה את לקוחותיו בכל שלבי ההתקשרות, החל מהמשא ומתן להקמת הפרויקט וכלה בהתקשרות עם אחרון הקבלנים והספקים לביצוע מוצלח.

היכרותנו עם כל תחומי העשייה של לקוחותינו בחקלאות, תשתיות, תקשורת, אנרגיה, ביטחון, מים ועוד בשילוב עם ההיכרות של התרבות העסקית והסיכונים המשפטיים הכרוכים בעסקאות ענק במדינות מתפתחות, מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו שירות מקצועי, מקיף ויעיל.

עורכי דין בתחום

לקוחות נבחרים