עפר בר-און |

שותף בכיר

עו"ד בר-און עוסק במשפט מסחרי, ובליווי משפטי של חברות ציבוריות ופרטיות, אגודות שיתופיות ותאגידים אחרים. עו"ד בר-און מומחה לדיני חברות ונירות-ערך בישראל, תוך התמקדות בתאגידים המצויים בקשיים, בדיני פירוק ובהבראת חברות. עו"ד בר-און היה מעורב בהליכי פירוק, כינוס, הבראה, שיקום ופשיטת רגל, כבעל-תפקיד במינוי של בתי-המשפט, וכן כמייצג של חברות, נושים או הכונס הרשמי. כמו-כן מטפל עו"ד בר-און במאבקי שליטה בין בעלי מניות בתאגידים ובהגנת זכויות בעלי מניות.

עו"ד בר-און עוסק ביעוץ לרשויות מקומיות ובייצוגן והוא מופקד במשרד על תחום הרשויות המקומיות, תוך התמקדות במיסוי עירוני, ארנונה, היטלים ותשלומי חובה וכן הוא עוסק בהתמודדות של רשויות מקומיות מול משרדי ממשלה, ובייצוג רשויות מקומיות בנושאים של חלוקת הכנסות וקביעת גבולות מוניציפליים. עפר בר-און משמש, בין היתר, יו"ר ועדת הערר לארנונה שליד עירית הוד השרון.

עו"ד בר-און בעל מומחיות מיוחדת וארוכת-שנים בתחום תעשיית הצמיגים על היבטיו השונים, כולל מחזור צמיגים.

למד כלכלה ב Oglethorpe University בעיר אטלנטה, ג'ורג'יה (ארה"ב) (1980).

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים (1985).

שימש כמתאם הפעולות של האגודה לזכויות האזרח בישראל.

התמחה אצל היועץ המשפטי לממשלה (פרופ' יצחק זמיר) (1984) ובמשרד בועזסון, ארגוב, אבימור בירושלים (1985). עבד כעורך-דין במשרד קנטור אלחנני טל ושות' בתל אביב עד מועד הקמתו של משרד זה (1992). משמש כשותף - מנהל של המשרד למן הקמתו.

עו"ד בר-און עוסק במשך שנים בליווי משפטי ובקידום פעילות עסקית בין ישראל והונגריה בקשת רחבה של תחומים.

פעילות ציבורית – חבר באגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה ויועץ משפטי שלה; יו"ר הועד המנהל של פורום חיפה לחקר מוח ורגשות; יוזם הקמת מרכז לטיפול בנפגעי נפש צעירים; מייסד ומפעיל מועדון חברים בתחום היין;

עו"ד בר-און משמש גם כנוטריון.

שפות – עברית, אנגלית, ערבית, הונגרית